EHF-Pokal

Handball

EHF-Pokal

03.10.2019 18:00
Talent Plzeň
Talent Plzeň
PLZ
Talent Plzeň
32:23
Hapoel Ashdod
Hapoel Ashdod
Hapoel Ashdod
05.10.2019 16:00
HK Malmö
HK Malmö
HKM
HK Malmö
33:27
Selfoss
SEL
Selfoss
Selfoss
05.10.2019 17:00
HC Dobrogea Sud Constanta
Constanta
CON
HC Dobrogea Sud Constanta
22:24
Csurgoi KK
Csurgoi KK
Csurgoi KK
05.10.2019 18:00
RK Vojvodina
Vojvodina
VOJ
RK Vojvodina
20:28
CB Ademar León
CBA
Ademar León
CB Ademar León
SL Benfica
SL Benfica
SLB
SL Benfica
29:28
RK Dubrava
DUB
RK Dubrava
RK Dubrava
KS Azoty-Puławy
Azoty-Puławy
AZO
KS Azoty-Puławy
31:28
HB Esch
HBE
Esch
HB Esch
NMC Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
ZAB
NMC Górnik Zabrze
29:26
Maccabi Rishon Le Zion
RLZ
Maccabi Rishon
Maccabi Rishon Le Zion
05.10.2019 18:30
RK Butel Skopje
RK Butel
BUT
RK Butel Skopje
18:14
ZTR Zaporozhye
ZTR
ZTR Zaporozhye
ZTR Zaporozhye
05.10.2019 19:00
PAUC Handball
PAUC
AIX
PAUC Handball
38:26
RK Porec
POR
Porec
RK Porec
Alpla HC Hard
HC Hard
HCH
Alpla HC Hard
25:26
Skjern Håndbold
SKJ
Skjern
Skjern Håndbold
05.10.2019 20:00
RD Riko Ribnica
RD Riko Ribnica
RDR
RD Riko Ribnica
33:33
SKA Minsk
SKA
SKA Minsk
SKA Minsk
05.10.2019 20:15
Achilles Bocholt
Bocholt
ABO
Achilles Bocholt
34:33
Wacker Thun
THU
Thun
Wacker Thun
06.10.2019 17:00
SCM Politehnica Timisoara
Timisoara
TIM
SCM Politehnica Timisoara
31:29
Olympiacos SFP
OLY
Olympiacos
Olympiacos SFP
Pfadi Winterthur
Winterthur
WIN
Pfadi Winterthur
39:16
RK Pelister
PEL
Pelister
RK Pelister
06.10.2019 19:00
RK Metaloplastika
Metaloplast.
RK Metaloplastika
24:32
RK Gorenje Velenje
RKG
Gorenje Velenje
RK Gorenje Velenje
FH Hafnarfjördur
Hafnarfjördur
HAF
FH Hafnarfjördur
25:30
OIF Arendal
ARE
Arendal
OIF Arendal
04.10.2019 15:30
Hapoel Ashdod
Hapoel Ashdod
Hapoel Ashdod
21:26
Talent Plzeň
PLZ
Talent Plzeň
Talent Plzeň
06.10.2019 17:30
RK Dubrava
RK Dubrava
DUB
RK Dubrava
16:34
SL Benfica
SLB
SL Benfica
SL Benfica
12.10.2019 15:30
Skjern Håndbold
Skjern
SKJ
Skjern Håndbold
33:35
Alpla HC Hard
HCH
HC Hard
Alpla HC Hard
12.10.2019 17:00
Csurgoi KK
Csurgoi KK
Csurgoi KK
19:21
HC Dobrogea Sud Constanta
CON
Constanta
HC Dobrogea Sud Constanta
Maccabi Rishon Le Zion
Maccabi Rishon
RLZ
Maccabi Rishon Le Zion
22:21
NMC Górnik Zabrze
ZAB
Górnik Zabrze
NMC Górnik Zabrze
Wacker Thun
Thun
THU
Wacker Thun
19:25
Achilles Bocholt
ABO
Bocholt
Achilles Bocholt
OIF Arendal
Arendal
ARE
OIF Arendal
28:27
FH Hafnarfjördur
HAF
Hafnarfjördur
FH Hafnarfjördur
12.10.2019 18:00
Olympiacos SFP
Olympiacos
OLY
Olympiacos SFP
29:26
SCM Politehnica Timisoara
TIM
Timisoara
SCM Politehnica Timisoara
12.10.2019 18:30
HB Esch
Esch
HBE
HB Esch
25:26
KS Azoty-Puławy
AZO
Azoty-Puławy
KS Azoty-Puławy
12.10.2019 19:00
RK Porec
Porec
POR
RK Porec
20:26
PAUC Handball
AIX
PAUC
PAUC Handball
CB Ademar León
Ademar León
CBA
CB Ademar León
30:23
RK Vojvodina
VOJ
Vojvodina
RK Vojvodina
RK Pelister
Pelister
PEL
RK Pelister
21:33
Pfadi Winterthur
WIN
Winterthur
Pfadi Winterthur
12.10.2019 20:00
Selfoss
Selfoss
SEL
Selfoss
29:31
HK Malmö
HKM
HK Malmö
HK Malmö
13.10.2019 16:00
SKA Minsk
SKA Minsk
SKA
SKA Minsk
28:23
RD Riko Ribnica
RDR
RD Riko Ribnica
RD Riko Ribnica
13.10.2019 18:00
ZTR Zaporozhye
ZTR Zaporozhye
ZTR
ZTR Zaporozhye
29:24
RK Butel Skopje
BUT
RK Butel
RK Butel Skopje
13.10.2019 19:00
RK Gorenje Velenje
Gorenje Velenje
RKG
RK Gorenje Velenje
32:29
RK Metaloplastika
Metaloplast.
RK Metaloplastika